URZĄDZENIA MYJĄCE

Urządzenia myjące służą do czyszczenia wszystkich części maszyny drukującej które są w kontakcie z farbami i chemią podczas pracy produkcyjnej.

Oferujemy trzy typy urządzeń do mycia form drukarskich oraz akcesoriów towarzyszących, są nimi:

  • urządzenie myjące - automatyczne

  • urządzenie myjące - ultradźwiękowe

  • komory do mycia ręcznego

TUNELE SUSZĄCE

Szeroki zakres różnych piecy oraz tuneli suszących (na gorące powietrze, promieniowanie podczerwone, promieniowanie ultrafioletowe), które można używać także w kombinacjach pod wszelkie nawet najbardziej wymagające procesy produkcyjne.

Istnieje kilka zmiennych, które mają wpływ na proces schnięcia farby. Zazwyczaj nadruki uzyskują status pyło-suchości w ciągu kilku minut, przyspieszone suszenie jest zalecane lub wymagane w niektórych zastosowaniach, na przykład w druku multi-kolorowym, w druku farbą dwuskładnikową, w produkcji o wysokiej wydajności kiedy po wydrukowaniu następuje pakowanie produktu.

URZĄDZENIA DO PRZYGOTOWANIA MATRYC DRUKARSKICH

Są to specjalistyczne kopioramy wyposażone w świetlówki UV o odpowiedniej długości fali, oraz mocy, a także wyposażone w specjalny programator elektroniczny który pozwala precyzyjnie dobierać czasy naświetleń. Inwestycja w urządzenia do przygotowalni, pozwala na samodzielne wykonywanie form drukowych, skracając tym samym czas przygotowania, bez udziału zewnętrznych dostawców.